Výhra futsalistov Hviezda DVS v prvom kole novej sezóny

Dnes sa začala sezóna 2020/2021 aj vo futsalovej lige. Družstvo Hviezda DVS nastúpilo proti súperom z klubu MFP. Hráči nášho klubu ukázali, že sa na novú sezónu pripravili a svoj výkon zavŕšili úspechom v podobe víťazstva 4:2.

Priebeh zápasu

Skóre stretnutia otvoril už v piatej minúte zápasu obranca Štefan Zelnický. Po obojstrannej naháňačke zvýšil skóre zápasu na 2:0 Kevin Horváth. 3 minúty pred prestávkou znížil na 2:1 hráč MFP Michal Mlynárček. Naštastie tento gól „do šatne“ hráčmi DVS neotriasol, čo potvrdil 2 minúty po začiatku druhého polčasu Mário Horniak, keď po prihrávke Mateja Supeka zvýšil stav na 3:1. Tento gól sa na konci zápasu ukázal ako víťazný. V polovici druhého polčasu opäť zdramatizoval zápas hráč MFP Michal Kovarovič, keď znížil stav 3:2. Konečné skóre 4:2 pre Hviezdu DVS zabezpečil opäť po prihrávke Mateja Supeka, obranca Maroš Susedka.

Nový tréner

Klub Hviezda DVS vstúpil do novej sezóny aj s novým, 42-ročným trénerom futbalu Ladislavom Mikitom, ktorý hneď od začiatku svojho pôsobenia v klube nastavil hráčov na nový systém hry. Počas zápasu bolo na hráčoch vidieť, že na nový systém si ešte len zvykajú. V zápase nastúpili prvýkrát brankár Ján Kuchta a hráč Mário Horniak, ktorý dal víťazný gól.

Aktuálne sa družstvo Hviezda DVS nachádza na 2. mieste v tabuľke o skóre za 1. FC Pressburg.

Mužstvo Hviezda má v tejto sezóne cieľ skončiť do 3. miesta v tabuľke, zvýšiť kondíciu všetkých hráčov, skvalitniť a zrýchliť hru.

Najbližšie zápasy

Najbližšie môžete vidieť hráčov Hviezdy DVS dňa 3.10.2020, kedy odohrajú zápas s Banana Boys (minulý rok hrali v 2. lige) a Independiente Racing Club.