Medzinárodný turnaj vo futsale zo štyroch štátov, ktorý sa uskututočnil 29.-30.11.2013 v Gyori .

Zraz hráčov bol na Hlavnej stanici v Bratislave o 17:00 hod. Prišla kompletná zostava hráčov, ospravedlnený boli Hladký, Horniak, Gál a Foltýn. Spoločne odcestovali autami do Gyoru, kde sme boli ubytovaní v hoteli Szieszta vo výborne vybavených izbách s raňajkami.
Pred zápasom sme mali kondičný tréning jednu hodinu. Prvý zápas začal o 10:00 hod. Česko-Maďarsko, po prvom polčase viedlo Česko 2 : 0. Nakoniec zápas skončil s výsledkom 3:2.
O 11:00 hod. začali zápas reprezentanti Slovenska proti Rakúsku. Naši fanúšikovia nadšene povzbudzovali a mávali slovenskou vlajkou . Po prvom polčase naši viedli 3:1. Bol to dobrý zápas, naši hrali veľmi dobre najmä v presilovke . V druhom polčase už naši viedli 6:2. Nakoniec to bolo naše prvé víťazstvo .
Nasledoval tretí zápas o 12:00 hod. Maďarsko – Rakúsko . Pätnásť minútová rozcvička a už sa začína zápas. Počas prvého polčasu vedie Maďarsko 7:0. Rakúsko hralo v oslabení, čo bola pre Maďarov jasná výhoda. Druhý polčas bol nakoniec ukončený výhrou Maďarov 8:3.
Naši sa rozcvičili na ďalší zápas so Českom . Prvý polčas ubehol nerozhodne – Slovensko – Česko 0:0. Bol to ale veľmi tvrdý ,zaujímavý zápas. V druhom polčase vyhráva Slovensko nad Českom 4:0. Naše ďalšie víťazstvo.
Predposledný zápas Rakúsko s Českom skončil v prvom polčase skóre v prospech Česka 1:3. Konečný výsledok sa veľmi nezmenil – Rakúsko – Česko 1:4.
Nakoniec nastupujú naši chlapci na posledný zápas – s Maďarskom . Prvý polčas Slováci prehrali 0:3. Nasleduje druhý polčas s konečným výsledkom 3:7.
Stretnutie sa ukončilo vyhodnotením zápasu, každý štát podľa účasti. Rozdávali sa poháre a diplomy, boli ocenení najlepší hráč, strelec a brankár .