• Publikované: 4. novembra 2021

Deaflympijské dni 2021

Napriek nepriaznivému vývoju v pandemickej situácii sa budúci týždeň v dňoch 10. a 11. november 2021 budú konať Deaflympijské Dni – športové podujatie predovšetkým pre nepočujúcu mládež vo veku školskom, ale aj dospelých.

Oba dni a podujatia sa konajú v Bratislave. V stredu, 10. novembra 2021, odohrajú stolnotenisové zápasy v Stolnotenisovom Centre Aréna (Vajnorská 14, Bratislava). Po vyhlásení výsledkov súťaže sa účastníci presunú na spoločný obed do reštaurácie Parlamentka na Hradnom vŕšku, hneď vedľa sídla Slovenského parlamentu. Poobedie ukončia zúčastnení prehliadkou hradu a spoločným fotografovaním.

Vo štvrtok 11. novembra od 10:00 začína súťaž v Behu okolo jazera, ktorá sa bude konať v areáli bratislavskej Železnej studničky. Súťažiť budú jednotlivci v behu okolo jazera, ale aj v štafetách behu okolo jazera. Po vyhlásení výsledkov sa účastníci opäť presunú na spoločný obed v Obchodnom centre Lamač, kde zavŕšia deň v trampolínovom centre Cyberjump.

Veríme, že všetkým prihláseným účastníkom dobre padne možnosť takto sa odpútať od aktuálnej situácie a prežitím dvoch športových, ale aj spoločenských dní posilnia svoju odolnosť voči akejkoľvek nepriazni.

Formuláre prihlášok:

Stolný tenis

Beh okolo jazera